piątek, 3 stycznia 2014

2014 - Niezwykły Projekt Symbol Wolności Polaków po 25 latach III RP




W rocznicę 25 lat „III Rzeczpospolitej” istnieje szansa dla Polaków na budowę prawdziwego symbolu wolności - „CZWÓR – WŁADZĘ”

Innowacyjny projekt i sposób budowy w 2014 r. prawdziwej stałej wolności przedstawia Polska Demokracja Kwantowa.



Cechą pokojową projektu budowy symbolu wolności Polaków jest „Wpisanie poprawki do Konstytucji III RP w art. 10 pkt. 1., która polega na rozszerzeniu równowagi podziału trój władzy na prawdziwą równowagę czwór władzy: ustawodawczą, wykonawczą, sądowniczą legalnie połączonych z reprezentacją najwyższej władzy ludu”.   


Uzasadnienie

Wejście Reprezentacji Ludu do Sejmu, po raz pierwszy od 223 lat tworzy możliwość istnienia w Polsce Super Równowagi Państwa, która jest niezbędna do normalnego działania prawdziwej polskiej demokracji. Wiekowy brak przedstawicieli polskiego ludu przy stanowieniu prawa można określić ABSENS CARENS – „Nieobecny sam sobie szkodzi” 
1.      1.  Bezsprzeczną cechą pokojowego projektu symbolu wolności Polaków jest wprowadzenie do III RP dokładniejszej podmiotowej równowagi z podziałem liczby parzystej 4 filary.
2.      2. Cechą jest, bezpieczna skuteczność działania, bez ponoszenia wielkich kosztów społecznych i ofiar walki o władzę. 
Dowodem na prawdziwość drugiej cechy pokojowego porządku jest wprowadzona w życie 21 poprawka do Konstytucji USA znosząca prohibicję. Eliot Ness na ścieżce wojennej z przemytem alkoholu tego nie dokonał, lecz pozostawił mnóstwo ofiar.

Mam nadzieję, że pokojowy projekt Polskiej Demokracji Kwantowej, budowy niezwykłego symbolu wolności Polaków w postaci wpisu poprawki do Konstytucji III RP rozszerzającą trój władzę do czwór władzy akceptuje całe Społeczeństwo III RP i Wielki ruch „Solidarności”. Tym razem 2014 r. wolność Polaków będzie chroniona prawdziwą równowagą przed ponownym wprowadzeniem w pułapkę.

 Myślę, że nam wystarczy 25 lat doświadczenia, żeby nareszcie zrozumieć ponury błąd gdzie społeczeństwo jest zobowiązane prawem akceptować niedostateczną równowagę liczby nieparzystej 3. Nikt nie jest obowiązany do zachowania ograniczonej równowagi.

Warszawa dnia 3 stycznia 2014 r. Autor projektu Jerzy Dobrowolski


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz